انواع حرز, حرز امام جواد

معجزات دیده شده از حرز امام جواد علیه السلام

حرز امام جواد (ع) از جمله ادعیه بسیار مهم و پر کاربرد در میان امت شیعه محسوب می شود که معمولا برای دفع بلایا، دفع چشم زخم، دفع سحر و جادو، افزایش رزق و روزی و… به همراه نگاه داشته می شود. بسیاری از افرادی که این حرز را به همراه خود داشته و آن را محترم شمرده اند، شاهد معجزات و شگفتی های زیادی در زندگی خود بوده اند که در این بخش به نقل چند مورد از آن ها از زبان خود افراد، خواهیم پرداخت.

معجزه اول: با عرض سلام و ادب و احترام به برادر بزرگوارمان… اینقدر معجزات از حرز دیدم که خودم و اطرافیانم شگفت زده شدیم. به لطف خدا از حاج آقا چطور بگم که الان هم اینقدر اشک می ریزم در حین تایپ کردن که حرز را فرموده بودید تهیه کردم. از وقتی که حرز را بستم من سالها بود که از بیماری افسردگی و استرس و تپش قلب زجر می کشیدم. دستانم همیشه میلرزید طوری که چیزی را نمی توانستم دستم بگیرم. خانواده خیلی نگرانم بودند. زمانی که حرز را بستم متوجه این موضوع نبودم، اما بعد فهمیدم که تپش قلبم خوب شده و لرزش بدنم کم شده. باورم نمی شد! پیش پزشک که رفتم ایشون هم تعجب کردند که من خوب شدم. تشخیص ایشون این بود که من همیشه باید دارو مصرف کنم. بعد به ایشون گفتم من حرز را بستم. بی ادبی نباشد خندید و گفت خرافاتی شدی ولی من داروها رو قطع کردم و الان بسیار هم خوب و احساس سلامتی کامل می کنم.

معجزه دوم: من از حرز امام جواد (ع) نماز اول وقتم طوری که برایم باور نکردنی شده ترک نشده است به لطف خدا

معجزه سوم: منزل رامی خواستیم عوض کنیم، باورتون نمیشه منزلی تهیه کردم که اصلا این مقدار نه ودیعه داشتم نه می توانستم اجاره بدهم. چون حرز دستم بسته بودم با نیت کامل که اگر خدا بخواهد انجام می شود صاحبخانه قرارداد را امضاء کرد و همون ودیعه و اجاره که خودم گفته بودم را قبول کرد الحمدالله.

معجزه چهارم: یکی از دوستان من چندین سال بود که اتفاقات بد برای زندگیشون می افتاد و شوهرش مردی الکلی و… بود. من سعی می کردم منزل ایشون زیاد نروم. شب بود بعد از نماز زمانی که رسیدم خونه، دوستم رو دیدم. این خانوم رو شوهرش اینقدر کتک زده و ایشون بیهوش و حال بدی دارد که من خودم پزشک هستم درمان جزیی از ایشون کردم. همین که روی کاناپه نشسته بودم تابلو فرش بزرگی که روی دیوار نصب بود افتاد پایین. ما ترسیدیم و شکر کردیم که تو سرمون نخورد چون هم سنگین بود و هم بزرگ. بعد حاج آقا شاید باورتون نشه مقداری ازدیوار با تابلو کنده شد که ما دیدیم پشت تابلو تیکه ای آهن هست که روی آن چیزی کنده کاری کرده بودند. من اعتقادی به طلسم ودعا ندارم ولی طلسم بود که مادر دوستم را خبردار کردم. فهمیدیم زندگیشون را طلسم کردن. این اول از لطف خدا و حرز امام جواد (ع) بود که من آنجا بروم.
باورتون نمیشه دوست من اصلا اهل نماز و عبادت و… نبود، ولی ایمان کامل آورده نماز خوان شده. ختم یاسین برمی داره و شوهرش الحمدالله مردی بسیار خوب و عاشق خانواده شده و توبه کرده و اهل نماز و حرز هم تهیه کردن از خود شما.

معجزه پنجم: در جای دیگری نقل شده است که شخصی مدتی اتفاقات و پیش آمدهای عجیب و گاها دردسر سازی برایش پیش می آمد به طوری که کاملا از این قضیه مستاصل شده و حتی نسبت به خانواده و همسر خود نیز حس بدی پیدا کرده بود. به آن شخص پیشنهاد شد که نماز و قرآن و پخش اذان و قرآن را انجام دهد و حرز امام جواد (ع) را نیز به همراه خود داشته باشد که خدارو شکر مشکل او نیز برطرف شد.

علاوه بر این موارد، معجزات و نقل های مختلف بسیار دیگری نیز در رابطه با به همراه داشتن حرز امام جواد (ع) از افراد مختلف نقل شده است که شاید ذکر همه آن ها در این صفحه، دشوار باشد.

رهایی از ترس و دلهره، رهایی از توهمات و استرس های ناشی از آن، دفع طلسم و سحر و جادو، بهبود شرایط زندگی و افزایش رزق و روزی، بهبود اخلاق و رفتار، تاکید به انجام عبادات و امور دینی، رهایی از قرض و وام، گشایش کار و ده ها مورد دیگر مشابه به این موارد، از جمله معجزات و خواص دعای حرز امام جواد (ع) بر شمرده شده است که همین موضوعات، باعث می شود تا شک و شبهه در خصوص کارآمد بودن این حرز، از میان برود.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.